Rektor og ledelse

Ledelsen ved Rælingen videregående skole består av rektor, assisterende rektor, administrativ leder og fem avdelingsledere.

Ansvar for skolen som helhet

  • Rektor Astrid Sandve
  • Assisterende rektor Hanne Fostvedt
  • Administrativ leder Solvår Lenes

 

Ansvar for fagområdene

  • Avdelingsleder studiespesialisering norsk og fremmedspråk: Hanne Angell
  • Avdelingsleder studiespesialisering samfunnsfag og realfag: Unn Skovholt Halvorsen
  • Avdelingsleder idrettsfag: Dag Vidar Jonassen
  • Avdelingsleder yrkesfag: Jan Prestegård
  • Avdelingsleder tilrettelagt opplæring: Thor Lindberg

 

Kontaktpersoner

Astrid Sandve

Astrid Sandve

(ASV) Rektor

E-post astrid.sandve@raelingen.vgs.no

Tlf: 63835337, 63835300

Hanne Katrine Fostvedt

(HAF) Assisterende rektor

E-post Hanne.Katrine.Fostvedt@raelingen.vgs.no

Tlf: 63835300, 63835338

2011 Solvår Lenes

Solvår Kristiansen Lenes

(SOL) Administrativ leder

E-post Solvar.Kristiansen.Lenes@raelingen.vgs.no

Tlf: 63835339, 63835300

2010 Hanne Angell

Hanne Angell

Avdelingsleder studiespesialisering - norsk, engelsk og fremmedspråk

Trinnansvar for Vg1, Vg3 ST og 3PB

E-post hanne.angell@raelingen.vgs.no

Tlf: 63835300, 63835328

Unn Skovholt Halvorsen

(UNH) Avdelingsleder studiespesisalisering - realfag og samfunnsfag

Trinnansvar for Vg2 ST og 4PB.

E-post Unn.Skovholt.Halvorsen@raelingen.vgs.no

Tlf: 63835300

Dag Vidar Jonassen

Dag Vidar Jonassen

(DVJ) Avdelingsleder idrettsfag

E-post dag.vidar.jonassen@raelingen.vgs.no

Tlf: 63835305, 63835300

Jan Prestegård

(JAP) Avdelingsleder service og samferdsel

E-post Jan.Prestegard@raelingen.vgs.no

Tlf: 63835304, 63835300

Thor Lindberg

(THL) Avdelingsleder tilrettelagt opplæring

E-post Thor.Lindberg@raelingen.vgs.no

Tlf: 63835332, 63835300